Vannsuger m/lensepumpe, høy ytelse og ekstrem pumpekapasitet.
Lensing av vann etter flom og andre sanering- rengjøringsoppgaver.
N51 er med sin 50 liters tank ideell for profesjonelt bruk. Den integrerte pumpen har en kapasitet på opptil 14 000 liter pr/time! Et filternett forhindrer at mindre objekter kommer inn i beholderen og forårsaker blokkeringer.
Filternettet kan enkelt tømmes. Avløpsvann dreneres kontinuerlig fra tanken gjennom den medfølgende 10m avløpsslangen. C-rørtilkoblingen til avløpsslangen har en standardstørrelse som også passer til brannvesenets og teknisk nødhjelpstjenestes slanger. N51 har en sugekraft på 230 mbar.
Uttalelse fra produsent og marked i Europa, Sprintus:
Vi selger flere tusen vannsugere med lensepumpe i Tyskland / Europa / verden over. I Tyskland er vi for eksempel oppført med HEROS hos brannvesenet, og i Kroatia og Østerrike kjøper det frivillige brannvesenet våre maskiner.
Leveres komplett med slanger, rør og munnstykke!

Egenskaper:
- eksepsjonelt robust tank laget av støtsikker plast
- høyytelses pumpe med en kapasitet på opptil 14 000 liter per time
- separat filternett for grove partikler
- 10 m avløpsslange med C-rørtilkobling
- 6 m sugeslange
- 15 kg
| Sugeslange, diameter | 38 mm |
| Lensepumpe | 900 watt, 233 l/min |
| Tankkapasitet | 50 liter |
| Vakummotor | 1300 watt |
| Strømtilførsel | 230 volt |
| Strømforbruk | 2200 watt |
| Støynivå | 70 dB |
| Kabel | 7.5 m |
| Slange | 6.0 m |
| Lengde | 50.0 cm |
| Bredde | 44.0 cm |
| Høyde | 65.0 cm |
